30.05—05.06.2016

Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі «Конструкція»

Проект звертається до фізичного та уявного образу Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього.

Фестиваль поєднує теми містобудови та соціокультурного розвитку, ставить на меті пожвавлення діалогу навколо творчих потреб людини, яка живе в умовах постіндустріального та пострадянського міста.

Учасники

Основна програма

28 травня — 5 червня 2016

Вхід на всі заходи, крім зазначених, безкоштовний. В програмі можливі зміни. Слідкуйте за новинами у соцмережах.

28.05

17:00
ТЦ Мост-Сіті
Site-specific перформанс
Провулок присутності
Постановка: Данило Бєлкін

29.05

17:00
Південний залізничний вокзал
Мультимедійна виставка “Без місця”
Відкриття

30.05

19:00
Дніпропетровська обласна філармонія.
Cиня зала.
Інтерактивна просторова інсталяція
«Inner Mind Architecture»
Kenta Nakagawa (Японія)
Відкриття

31.05

19:00
Міський палац дітей та юнацтва
Платформа сучасного танцю
Модераторка дискусії:  Марина Лимар
Вхід 60 грн / 40 грн дитячий

21:00
Арт-центр «Квартира»
Концерт авангардної музики
AWOTT (Росія)
Pink Crash (Франція)
Вхід 60 грн

01.06

18:00
Худкомбінат
Ksi Prostir
Виставка, дослідницький проект
“Дефіцит інтенції”
Відкриття

19:00
Бульвар Катеринославський
Site-specific перформанс “Dnipro Body Project”
Перформери: Марина Лимар, Марія Кондратьєва,
Альона Таслицька, Максим Матвєєв,
Данило Бєлкін, Дмитро Терещенко,
Олександра Литвин, Дар’я Кесслер

 

19:30
Наукова Бібліотека ДНУ ім. Олеся Гончара
Концерт експериментальної музики, перформанс, модульний синтез
Mads Emil Nielsen (Данія)
Isak Eldh (Швеція)
David Sabel (Швеція)

22:00
Бар
Афтепаті
DJ set world music
Christian Pallin (Швеція)
Amistad

02.06

16:00
Арт-центр «Квартира»
Лекція, показ відео «Koloni»
Christian Pallin (Швеція)

18:00
Dance republic ул. Фрунзе 16
Лекція “Про сучасний танець”
Віктор Рубан

19:00
Музей «Літературне Придніпров`я»
Дискусія «Кураторство містом: активізм, естетика та простори демократичних практик»
Луція Ржегоржікова директорка Чеського центру в Києві
Катерина Тейлор екпертка з сучасного мистецтва
Катерина Ботанова арт-критик

21:00
Арт-центр «Квартира»
Концерт електроакустичної музики
Arma Agharta (Литва)
Arturas Bumsteinas (Литва)
Antanas Dombrovskij & Gaile Griciute (Литва)
Вхід 60 грн

03.06

16:00
Арт-центр «Квартира»
Лекція «Сцена литовської експериментальної музики»
Arma Agharta, Arturas Bumsteinas, Antanas Dombrovskij & Gaile Griciute (Литва)

19:00
Музей «Літературне Придніпров`я»
Дискусія «Анархітектура»
Дмитро Волик головний архітектор Дніпропетровська
Сергій Климко куратор Центру візуальної культури, журналіст
Вова Воротньов митець

 

21:00
Дніпропетровська обласна філармонія, велика зала
Електроакустичний концерт
Tom Terrien (Франція)
Tyto Alba and Michaela Svedova (Чехія)
DZ`OB
Візуальний супровід Igor Inqit / Blck Box
Вхід 100 грн

23:00
Арт-центр «Квартира»
Вечірка електронної музики
Heroiny (Польща)
Peninsolar (США)
Ksztalt
Zelenshum
Roman Slavka

Візуальний супровід Igor Inqit / Blck_Box
Вхід 60 грн/ 0 грн з квитком до Філармонії

04.06

12:00
Музей «Літературне Придніпров`я»
Лекція «Digging methods. Architecture of the VII Day»
Куба Снопек польський архітектор, дослідник, куратор та викладач інституту «Стрелка»

15:00
Дискусія «Мистецтво міського протесту»
Саша Курмаз митець
665 творча група
Антон Деньгуб юрист

14:00
Арт-центр «Квартира»
Воркшоп «Different approaches to electronic music»
Tyto Alba (Чехія)
Вхід за реєстрацією

17:00
Лекція «Berlin’s Transition from Pre’89 Underground to Easyjet-Set Gentrification»
Frank Klaffs (Німеччина)
CEO of Piranha Arts, producer of WOMEX

 

23:00
Річпорт / Теплоход

Верхня палуба

Saradzin
Subforms
Birds Ov Paradise (Швеція)
Stanislav Tolkachev
Deme

Нижняя палуба

Christian Pallin (Швеція)
Amistad
Funky Roger
Stich
Alekspage
Арсен Ривок

Візуальний супровід Perezverev, Nikita Liskov
Вхід 100 грн

Експозиції та резиденції

28 травня — 21 червня 2016

 28.05 — 05.06

Літня резиденція Kultura Medialna
Civic Media Lab
Інноваційна платформа міжнародної взаємодії та медіа-арту
Резиденція та воркшопи
Участь за конкурсом

29.05 — 19.06

Південний залізничний вокзал
Мультимедійна виставка «Без місця»
Щоденно 15:00 — 20:00

30.05 — 05.06

Дніпропетровська обласна філармонія
Синя зала
Інтерактивна просторова інсталяція “Inner Mind Architecture”
Kenta Nakagawa (Японія)
Показ щоденно о 19:00

01.06 — 21.06

Худкомбінат
Ksi Prostir
Виставка, дослідницький проект
«Дефіцит інтенції»
Щоденно 12:00 — 18:00

Команда

Куратори програми та дирекція фестивалю
Андрій Палаш
Юлія Овчаренко
Катерина Русецька

Графічний та веб дізайн
Empty House

Менеджмент соціальних мереж
Надія Коваль

Реклама та зв’язки з громадськістью
Марія Ложка

Координація волонтерів
Марія Ярчук

Технічна підтримка
Дмитро Дряєв
Влад Радіонов
Анастасія Тимченко

Відео оператор, кіномонтаж
Олександр Ганц
Валерія Мальченко

Партнери фестивалю